Afrodisiaka

Můžete pokračovat v části:
Seřadit podle:
Penis XXL krém 80 ml
Penis XXL krém 80 ml pro prokrvení sliznic a penisu. Zvýšeným prokrvením posiluje erekci a zvyšuje tvrdost penisu. Objem tuby 80 ml. Stačí nanést na penis a jemně vmasírovat. Obsahuje jojobový olej a vitamín E.
359,00 Kč
Koupit produkt Penis XXL krém 80 ml
Penis XL tablety
PENIS XL stimuluje růst penisu . Při sexuálním vzrušení se vazivo v penisu plní krví a to je příčinou ztopoření. Penis XL uvolňuje membránu obklopující vazivo, které se plní rychleji a tím dochází k rozpínání. Užívání: 2 tablety jednou denně
799,00 Kč
Koupit produkt Penis XL tablety
Penis XL krém
Penis XL je krém, který napomáhá mužům, aby měli pevnější penis v době, kdy potřebují mít jistotu, že musí být zaručeně v plné síle. Erekci lze tímto krémem podpořit rozmasírováním krému v přiměřeném množství po celé délce penisu, a to 2x denně, alespoň 3 minutovou masáží. Krém lze použít i cca 1 / 2hod. před stykem. Výborně se doplňuje s Penis XL kapslemi.
249,00 Kč
Koupit produkt Penis XL krém
Mega Penis krém
Mega penis je krém, který obsahuje několik bylinek, které napomáhají velikosti vašeho penisu a hlavně má klidný vliv na erekci.
299,00 Kč
Koupit produkt Mega Penis krém
Krém Virgin Tight krém
TIGHT VIRGIN krém je určen pro ženy, které sní o úzké kundičce. Zpevní Vaše intimní partie a kromě toho poskytuje stimulaci klitorisu a vagíny. Složky krému zajistí, že Vaše vagína bude stejně pevná jako poprvé. Krém je rovněž určen pro ženy, jejichž vagína nikdy nebyla pevná.
299,00 Kč
Koupit produkt Krém Virgin Tight krém
Krém Vagin Wellness krém
Krém Vagin Wellness je určen pro intimní partie ženy, který napomáhá ke stimulaci, naneste na vagínu a klitoris před stykem.
299,00 Kč
Koupit produkt Krém Vagin Wellness krém
Krém Španělské mušky
Španělské mušky je krém pro muže i ženy, balení obsahuje 40ml , k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání orgasmu. Dostatečné množství nanést na pokožku a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Moderní vitalizující přípravek s multisexuálním efektem - pro ženu i pro muže. Speciální obsažené látky dodají sexuální svěžest Vám i Vašemu partnerovi. Použití: Množství velikosti třešně naneste u ženy na vnější stydké pysky a na klitoris a jemně vmasírujte. U muže naneste na penis a varlata a jemně vmasírujte.
479,00 Kč
Koupit produkt Krém Španělské mušky
Krém PenisX krém
Penis X je určen pro muže a jejich přirození, slouží k lepšímu prokrvení a také ke zvětšení velikosti a zároveň proti únavě.
599,00 Kč
Koupit produkt Krém PenisX krém
Krém Magnaphall
Krém Magnaphall na pánské přirození, z nástroje Vašeho partnera udělá zbíječku, budete mít doma plnokrevného hřebce, který Vás pořádně prožene po posteli. Slouží k posílení erekce a má i jemně zvětšující účinek, stačí nanést malé množství (zhruba jako hrášek) na úd a vmasírovat, pak bude stát jako svíčka. Obsah balení 45ml. Vystačí cca na 50 použití.
449,00 Kč
Koupit produkt Krém Magnaphall
Krém ClitoriX krém
Krém Clitorix Active je krém pro ženy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu. Také podporuje citlivost a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání intenzivnějšího orgasmu. Dostatečné množství (asi jako hrášek) nanést na sliznici a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Obsah balení 40ml. Moderní vitalizující přípravek určený speciálně k péči o klitoris. Ošetřující a účinné látky optimálně zásobují klitoris, dodají Vám sexuální svěžest a zvyšují vitalitu a dobrý pocit. Prokrvuje genitální oblast, zintenzivní milostné pocity.
499,00 Kč
Koupit produkt Krém ClitoriX krém
Krém Itch cream
Krém Itch cream podporuje získání orgasmu u ženy. Je určen pro ženy, které normálně sexuálně žijí, ale nejsou vždy schopny dosáhnout orgasmu. Dávkování: množství krému(velikost hrášku) nanést na klitoris, jeho okolí a jemně vmasírovat. Klitoris pak bude zvětšený a jeho citlivost se dost zvýší. Tuba obsahuje 26 ml.
349,00 Kč
Koupit produkt Krém Itch cream
novinky v nabídce akční nabídka
Redakční systém a internetový obchod Business Route
Copyright © ORYX GROUP s.r.o.