Tenga

Vnitřní (kontaktní) části všech výrobků Tenga jsou vyrobeny z extrémně jemného a pružného materiálu - elastomeru. Lubrikační gel použitý ve výrobcích Tenga je na vodní bázi. Všechny výrobky Tenga jsou recyklovatelné.

Seřadit podle:
Tenga Egg Twister
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Twister – zažijete tornádo. Vlnkatá a rafinovaně šroubovitá vnitřní struktura Vás vynese do oblak.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Twister
Tenga Egg Stepper
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Stepper – ucítíte každý kousek této jedinečné vnitřní struktury.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Stepper
Tenga Egg Spider
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Spider – chytí Vaše M do své pastí a nepustí dokud jej úplně nevysaje.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Spider
Tenga Egg Silky
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Silky – skutečně hedvábně jemná vnitřní struktura pro znalce.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Silky
Tenga Egg Clicker
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Clicker – rafinovaný systém systém výstupků, které dokonale přilnou. Prostě neodolatelné.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Clicker
Tenga Egg Wavy
Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti. Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům. Wavy – sveze Vás na vlně rozkoše. Vlnkatá vnitřní struktura Vás hravě vynese až na vrchol.
199,00 Kč
Koupit produkt Tenga Egg Wavy
novinky v nabídce akční nabídka
Redakční systém a internetový obchod Business Route
Copyright © ORYX GROUP s.r.o.