Afrodisiaka pro muže

Seřadit podle:
Penis XXL krém 80 ml
Penis XXL krém 80 ml pro prokrvení sliznic a penisu. Zvýšeným prokrvením posiluje erekci a zvyšuje tvrdost penisu. Objem tuby 80 ml. Stačí nanést na penis a jemně vmasírovat. Obsahuje jojobový olej a vitamín E.
359,00 Kč
Koupit produkt Penis XXL krém 80 ml
Penis XL tablety
PENIS XL stimuluje růst penisu . Při sexuálním vzrušení se vazivo v penisu plní krví a to je příčinou ztopoření. Penis XL uvolňuje membránu obklopující vazivo, které se plní rychleji a tím dochází k rozpínání. Užívání: 2 tablety jednou denně
799,00 Kč
Koupit produkt Penis XL tablety
Penis XL krém
Penis XL je krém, který napomáhá mužům, aby měli pevnější penis v době, kdy potřebují mít jistotu, že musí být zaručeně v plné síle. Erekci lze tímto krémem podpořit rozmasírováním krému v přiměřeném množství po celé délce penisu, a to 2x denně, alespoň 3 minutovou masáží. Krém lze použít i cca 1 / 2hod. před stykem. Výborně se doplňuje s Penis XL kapslemi.
249,00 Kč
Koupit produkt Penis XL krém
Mega Penis krém
Mega penis je krém, který obsahuje několik bylinek, které napomáhají velikosti vašeho penisu a hlavně má klidný vliv na erekci.
299,00 Kč
Koupit produkt Mega Penis krém
Krém PenisX krém
Penis X je určen pro muže a jejich přirození, slouží k lepšímu prokrvení a také ke zvětšení velikosti a zároveň proti únavě.
599,00 Kč
Koupit produkt Krém PenisX krém
699,00 Kč
699,00 Kč
novinky v nabídce akční nabídka
Redakční systém a internetový obchod Business Route
Copyright © ORYX GROUP s.r.o.