pro Ženy

Seřadit podle:
Krém Virgin Tight krém
TIGHT VIRGIN krém je určen pro ženy, které sní o úzké kundičce. Zpevní Vaše intimní partie a kromě toho poskytuje stimulaci klitorisu a vagíny. Složky krému zajistí, že Vaše vagína bude stejně pevná jako poprvé. Krém je rovněž určen pro ženy, jejichž vagína nikdy nebyla pevná.
299,00 Kč
Koupit produkt Krém Virgin Tight krém
Krém Vagin Wellness krém
Krém Vagin Wellness je určen pro intimní partie ženy, který napomáhá ke stimulaci, naneste na vagínu a klitoris před stykem.
299,00 Kč
Koupit produkt Krém Vagin Wellness krém
Krém ClitoriX krém
Krém Clitorix Active je krém pro ženy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu. Také podporuje citlivost a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání intenzivnějšího orgasmu. Dostatečné množství (asi jako hrášek) nanést na sliznici a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Obsah balení 40ml. Moderní vitalizující přípravek určený speciálně k péči o klitoris. Ošetřující a účinné látky optimálně zásobují klitoris, dodají Vám sexuální svěžest a zvyšují vitalitu a dobrý pocit. Prokrvuje genitální oblast, zintenzivní milostné pocity.
499,00 Kč
Koupit produkt Krém ClitoriX krém
Krém Itch cream
Krém Itch cream podporuje získání orgasmu u ženy. Je určen pro ženy, které normálně sexuálně žijí, ale nejsou vždy schopny dosáhnout orgasmu. Dávkování: množství krému(velikost hrášku) nanést na klitoris, jeho okolí a jemně vmasírovat. Klitoris pak bude zvětšený a jeho citlivost se dost zvýší. Tuba obsahuje 26 ml.
349,00 Kč
Koupit produkt Krém Itch cream
novinky v nabídce akční nabídka
Redakční systém a internetový obchod Business Route
Copyright © ORYX GROUP s.r.o.